ARDA Mühendislik, İnşaat, Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi,

İnşaat ve tesisat sektöründe, 2003 yılında değişen yeni ortaklık yapısı ile, deneyimli ve uzman kadrosu desteğinde anahtar teslimi endüstriyel tesisler, her türlü bina inşaatları gerçekleştirmekte; öncelikle ısıtma, soğutma, klima & havalandırma işleri olmak üzere her türlü mekanik tesisat ve otomasyon hizmetleri vermektedir.

1990 yılından bu yana sektörde başarılı taahhüt işleri gerçekleştirmiş olan firmamız ortaklarından Tarkan Ergen, ilerleyen sayfalarda verilen referanslardaki tüm projelerde, iş geliştirme aşamasından kati kabule kadar her aşamada bilfiil görev almıştır.

Gerçekleştirilen tüm uluslararası projelerde, EN, DIN, GOST, BS gibi dünya standartlarına, yurtiçinde de TSE ve TSEK standartlarına uygun çalışılmış, TUV Südwest, TUV Türkiye gibi bağımsız gözetim/denetim kuruluşları ile işbirliği yapılmıştır. Proje üretimi ve yönetimi, kalite planlaması, kalite kontrolü, enerji ekonomisi ve optimizasyonu yapılarak, ülkeye, yatırımcıya ve çevre korunmasına önemli katkılar sağlanmıştır.

Amacımız, edinilen bilgi birikimiyle deneyimlerimizi birleştirerek, yüksek kalite standartlarında, çevreci bir anlayışla mühendislik disiplininden ödün vermeden fizibilite aşamasından, işletmeye alma sürecine dek ekonomik, verimli, estetik ve fonksiyonel projeler üretmektir.

Her konuda hizmet vermeye hazır olduğumuzu bilgilerinize sunar, esenlikler dileriz.

Saygılarımızla,

ARDA Mühendislik, İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd .Şti.

 
 
  Web Tasarım: Göksel Gümüş .0532 774 63 19
Copyright ©2008 Arda Mühendislik Tel : 0216 550 37 16 Pbx / Fax : 0216 550 59 93  / e-posta: info@arda.gen.tr